Jakie wybrać zabawki dla dużego psa

Jakie wybrać zabawki dla dużego psa

Wybierając zabawkę dla dużego psa, należy wziąć pod uwagę kilka czynników, takich jak rozmiar, poziom aktywności i preferencje. Kupując zabawki dla dużych psów, należy zawsze kupować te o odpowiednich rozmiarach, ponieważ małe części mogą być dla nich niebezpieczne. Zabawki powinny być również wolne od niebezpiecznych wypełnień. Humane Society zaleca usunięcie małych części i wszelkich niebezpiecznych wypełnień. Nadal jednak można kupić zabawkę, która sprawi Twojemu psu wiele radości.

Pogromca Bączków

Goughnuts Buster dla psa olbrzyma to gumowy pierścień wykonany specjalnie dla psów dużych ras. Te zabawkowe patyki mają około 2 cale grubości i ważą około dwóch funtów. Są one idealne dla większych psów o dużych szczękach, ponieważ są wystarczająco wytrzymałe, aby wytrzymać ich żucie przez psa. Pierścienie z orzechów ziemnych są dostępne w różnych kolorach. Czarna wersja jest najtrwalsza, zmniejsza siłę nacisku na szczękę psa i zachęca go do otwierania szczęki podczas żucia.

Goughnuts Buster dla dużego psa jest wykonany z wytrzymałej gumy i wzmocniony węglem technicznym. Wyprodukowano go w USA, więc nie zniszczy mebli Twojego psa. Wytrzymały pierścień jest trwały i będzie służył przez lata, o ile pies nie będzie go nadmiernie używał. Zabawki te są również przystosowane do pływania w wodzie, więc Twój pies może się nimi bawić na świeżym powietrzu. Goughnuts Buster dla dużego psa jest wykonany z wytrzymałej gumy, dzięki czemu wytrzyma ostrą zabawę dużego psa.

Duży pies może również gryźć mniejszą zabawkę, która jest o wiele twardsza niż większa. Duży pies może żuć obie zabawki, dzięki czemu może mieć swoją ulubioną zabawkę. GoughNuts Buster dla dużego psa jest dostępny w dwóch rozmiarach, możesz więc wybrać ten, który odpowiada wielkości Twojego psa. Średnie i duże psy mogą gryźć małe rozmiary, nie powodując żadnych uszkodzeń.

Pierścień z orzechami

Kupując zabawkę dla dużego psa, należy wybrać taką, która jest dla niego bezpieczna do gryzienia. Pierścień z orzeszkami ziemnymi nie jest tu wyjątkiem. Czerwona warstwa na wewnętrznej stronie wskazuje, czy pies przegryzł zewnętrzną część zabawki. Jeśli jednak pies uszkodził już czerwoną warstwę zabawki, można ją po prostu wymienić. Wymiana jest mniej kosztowna niż zakup nowej zabawki.

Dobra zabawka do żucia powinna nie tylko zapewniać psu ćwiczenie, ale także uspokajać go. Pierścień Goughnuts jest łatwy w użyciu, ale Twój pies może nie od razu się do niego przekonać. Pomóż mu sprawić, aby nowa zabawka wydawała się wyjątkowa i zachowywała się tak, jakby była smakołykiem. Jeśli obawiasz się, że Twój duży pies może pogryźć nową zabawkę, na początku najlepiej kupić małą. Następnie z czasem powoli zwiększaj jej rozmiar.

Kolejną zaletą pierścienia Goughnuts jest jego trwałość. Jest on wykonany z wytrzymałej naturalnej gumy i wzmocniony węglem technicznym. Pierścień powinien być większy niż pysk psa, aby nie utknął w jego ustach. Wytrzymuje trudne zabawy na świeżym powietrzu. Zgłoszony do opatentowania wizualny wskaźnik bezpieczeństwa sprawia, że pies może bezpiecznie ją żuć.

Zabawka do przeciągania Goughnuts

Zabawka do przeciągania GoughNuts dla dużych psów została zaprojektowana z myślą o rozwiązaniu tego problemu. Stworzono ją ze świadomością, że zabawa i bezpieczeństwo idą w parze. Zabawka jest interaktywna i wytrzymała. Ponieważ została zaprojektowana z myślą o większych psach, jest dobrze dopasowana do rozmiarów dużego psa. Oprócz trwałości, orzechy GoughNuts są zabawne i interaktywne dla Twojego dużego psa.

Zabawka do przeciągania Goughnuts dla dużych psów ma dwa uchwyty. Uchwyty chronią dłoń przed szczękami psa, który wgryza się w zabawkę. Zabawka została wyprodukowana w USA. Zabawka Goughnuts Tug dla dużych psów ma zaokrąglony przekrój i szerokość 1,5″. Posiada nylonowe podłoże z podwójnymi szwami.

Zabawka do przeciągania GoughNuts została stworzona do zabaw w przeciąganie. Jej solidna konstrukcja i wiele warstw w różnych kolorach sprawiają, że zabawy w przeciąganie są świetną zabawą dla dużych psów. Zabawki można również prać w pralce, co jest miłym dodatkiem. Zabawki te mogą być również używane do zabawy dla ząbkujących szczeniąt. Chociaż zabawki te są przeznaczone dla dużych psów, nie są najlepszym rozwiązaniem dla małych psów. Trwałość tych zabawek zależy od tego, jak dbasz o swojego psa.

Nero Ball Ultra

Nero Ball Ultra to nowa, grubsza piłka gumowa. Została zaprojektowana do aportowania, przeciągania i innych aktywnych ćwiczeń. Posiada dołączoną linkę, dzięki której można ją rzucać wyżej i dalej, a także antypoślizgową pętlę, która zapobiega toczeniu się piłki. Piłka jest przeznaczona zarówno dla dużych, jak i małych psów i jest ulubioną zabawką zespołów psów pracujących i policyjnych na całym świecie.

Piłka linowa jest wykonana z liny splecionej jak przędza, dzięki czemu jest wytrzymała i trwała, a Twój pupil może ją gryźć. Lina jest na tyle mocna, że większość psów nie będzie miała problemu z jej pogryzieniem. Jeśli jednak Twój pies jest szczególnie destrukcyjny, może rozwinąć linę i spowodować obrażenia wewnętrzne. To nie jest najlepszy sposób na zapewnienie rozrywki Twojemu pupilowi! Jeśli chcesz zapewnić swojemu psu najlepszą opcję, najlepiej wybrać piłkę Nero Ball Ultra dla dużych psów.

Chociaż piłka jest dostępna w różnych kolorach i wykonana z różnych materiałów, najlepiej wybrać taką, z którą Twój pies poradzi sobie bez problemu. Jej wyjątkowy wygląd z pewnością wzbudzi zainteresowanie psa, a ponadto jest ona odporna na gryzienie. Jeśli Twój pies będzie go żuł, nie będzie mógł mu się długo oprzeć. Alternatywnie możesz kupić Nero Ball Ultra dla dużych psów w specjalnym etui na zabawki.

Puzzle Pacific Pups Hide-A-Squirrel

Puzzle Pacific Pups Hide-A-squirrel dla dużego psa to zabawna i interaktywna zabawka dla Twojego dużego psa. Układanka ta posiada trzy różne leśne stworzenia, z których każde ma unikalny dźwięk imitujący odgłosy drapieżnika. Twój pies może również ćwiczyć swoje umiejętności łowieckie z tymi puzzlami o długości 18 cali.

Zabawka ta jest doskonałym sposobem na wprowadzenie interaktywnej zabawy dla Twojego psa i wyeliminowanie nudy. Oprócz tego, że jest ona wciągająca dla Twojego psa, rozwija jego umiejętność rozwiązywania problemów. Wiewiórki są upchane w miękkim pniu drzewa, gdzie pies może je znaleźć. Pies będzie się dobrze bawił, szukając ich i piszcząc przy tym.

Westpaw Designs Zogoflex Bumi

Ta zabawka firmy Westpaw Designs to doskonałe narzędzie do przeciągania liny dla dużych psów. Podczas zabawy wygina się dwukrotnie i można ją rzucać lub aportować. Psy uwielbiają zabawę w przeciąganie liny tą zabawką! Jest ona dostępna w różnych rozmiarach i z pewnością zapewni Twojemu dużemu psu rozrywkę na wiele godzin. Zabawki takie jak ta świetnie nadają się do utrzymywania dużych psów w dobrej kondycji i aktywności, ale należy pamiętać o nadzorowaniu zabawy nimi.

Zabawka Westpaw Zogoflex Bumi dla dużych psów jest wykonana z wytrzymałego i przyjaznego dla środowiska materiału, który podczas przeciągania może rozciągnąć się dwukrotnie. Zabawka jest wykonana z materiału Zogoflex w 100% nadającego się do recyklingu i można ją myć w zmywarce. Może być używana wielokrotnie, nie łamiąc się ani nie sprawiając psu bólu. Zabawka została wyprodukowana w Stanach Zjednoczonych i jest dostępna w trzech wesołych kolorach.

Ta zabawka jest wykonana z wyjątkowego materiału Zogoflex, który jest bezpieczny dla psów i sprawia, że przeciąganie liny i aportowanie jest jeszcze przyjemniejsze. Wykonana z trwałego, wypornego i wytrzymałego materiału, nie uszkodzi pyska psa, a jej sprężystość jest nie do zatrzymania. Utrzymuje się na wodzie nawet wtedy, gdy jest mokra, a nawet można ją myć w zmywarce! To wspaniały prezent dla Twojego dużego psa i bardziej ekologicznego świata.

Kość Nylabone

Pyszna sesja żucia jest gwarantowana dzięki Nylabones, nowej i innowacyjnej zabawce kostnej dla dużych psów. Ta zabawka nie zawiera orzeszków ziemnych, co oznacza, że Twój pies może ją bezpiecznie żuć i nie obawiać się reakcji alergicznych. Ponadto żucie kości Nylabones sprzyja zachowaniu czystych zębów i pomaga zwalczać płytkę i kamień nazębny. Dlaczego więc nie sprawić swojemu psu prezentu w postaci czystych zębów? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego powinieneś to zrobić.

Nylabone to zabawka do żucia, więc możesz mieć pewność, że zabawa nią jest bezpieczna dla Twojego psa, ale powinieneś wybrać taką, która jest dostosowana do wielkości i siły żucia Twojego psa. Pozwoli to zmniejszyć ryzyko zranienia psa. Należy również pamiętać, że niektóre kości Nylabones są jadalne, dlatego warto nadzorować psa podczas zabawy nimi.

Jeśli Twój duży pies połknie kość Nylabone, pamiętaj o natychmiastowej wizycie u lekarza weterynarii. Może to być spowodowane połknięciem kawałka, który jest zbyt duży, aby przejść przez przewód pokarmowy psa. W takim przypadku lekarz weterynarii może przeprowadzić zabieg usunięcia kawałka w trybie pilnym. Jeżeli pies połknął kość, należy wykonać zdjęcie rentgenowskie w celu ustalenia, czy kawałek był na tyle duży, że nie mógł zostać wydalony. Jeśli Twój duży pies połknie kość Nylabone, obserwuj go uważnie podczas zabawy. Jeśli wymiotuje lub traci apetyt, są to zwykle sygnały ostrzegawcze, że pies zjadł coś, co jest szkodliwe dla jego zdrowia.

Wybierając zabawkę dla dużego psa, należy wziąć pod uwagę kilka czynników, takich jak rozmiar, poziom aktywności i preferencje. Kupując zabawki dla dużych psów, należy zawsze kupować te o odpowiednich rozmiarach, ponieważ małe części mogą być dla nich niebezpieczne. Zabawki powinny być również wolne od niebezpiecznych wypełnień. Humane Society zaleca usunięcie małych części i wszelkich niebezpiecznych…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *