Jaki kong dla małego psa?

Jaki kong dla małego psa?

Jaki rodzaj Konga powinienem kupić dla mojego małego psa? Istnieje kilka różnych rodzajów Kongów, w tym Classic, Puppy i Senior. Ważne jest, aby wybrać odpowiedni rozmiar dla swojego psa. Upewnij się, że ma on łatwo wysuwane otwory, aby pies mógł go łatwo opróżnić bez rozsypywania jedzenia. Upewnij się, że Twój szczeniak nie będzie sfrustrowany z powodu Konga, który nie pasuje do jego pyska.

Kong dla szczeniaka

Zabawka dla psa KONG Puppy została stworzona specjalnie z myślą o rosnących młodych zębach Twojego szczeniaka. Wykonana z naturalnej gumy, jest najdelikatniejszą z gumowych zabawek KONG. Stworzona z myślą o 28 młodych zębach szczeniaka, zabawka ta zachęca do żucia, zapewniając jednocześnie urozmaicenie zabawy. Zabawki dla psów KONG Puppy to zabawny sposób na nawiązanie więzi z Twoim szczeniakiem. Jej nieregularny ruch jest doskonały dla młodych szczeniąt, ponieważ pomaga im nauczyć się właściwego zachowania podczas żucia.

Ucząc szczeniaka żucia zabawki KONG, pamiętaj, aby podawać mu smakołyki, które można łatwo usunąć. Małe kawałki karmy z łatwością wypadną z Konga. Jako nadzienia można również użyć masła orzechowego lub puree z dyni. Dla niektórych psów pomocny może być Kong z uchwytem. Masło orzechowe jest bezpieczne dla psów i działa jak doskonały uszczelniacz. Ponadto zawiera mnóstwo kalorii. Będziesz zadowolony, że kupiłeś Kong dla szczeniaka!

Klasyczny Kong

Klasyczna zabawka dla psa KONG to złoty standard w świecie zabawek dla psów, i to już od ponad 40 lat! Dzięki formule z naturalnego kauczuku i możliwości urozmaicenia zabawy idealnie nadaje się dla gryzaków i zaspokaja naturalną potrzebę zabawy Twojego psa. Ale co sprawia, że ta zabawka dla psa jest tak wspaniała? Poniżej przedstawiamy kilka zalet tej zabawki. Zaczynajmy!

Przede wszystkim Kong jest zabawką dla małego psa, co oznacza, że możesz go używać do podawania psu jedzenia lub smakołyków. Pies będzie uwielbiał, jak Kong się odbija i jak bardzo go wypchasz masłem orzechowym lub innymi smakołykami! Zabawkę można myć w zmywarce, jeśli się zabrudzi, a ponadto świetnie nadaje się do szkolenia w klatce! Twój pies będzie zachwycony, że dzięki Kongowi może się usamodzielnić!

Kong Extreme

Kong Extreme dla małych psów to wytrzymała gumowa zabawka dla psa, która pomaga promować zachowania związane z żuciem i wspiera agresywnych gryzipiórków. Wykonana z tej samej gumowej formuły, która sprawia, że zabawki Kong są tak popularne, zabawka ta ma w 100% bawełniany sznur do masażu zębów i dziąseł psa, dzięki czemu jest doskonałym wyborem dla psów z problemami stomatologicznymi. Stanowi również wspaniały prezent dla właściciela psa. A który właściciel psa nie kocha darmowego Konga?

KONG Extreme to twardsza wersja oryginalnego czerwonego Konga. Wykonany z najwyższej jakości gumy, jest wystarczająco mocny, aby sprostać nawet najtwardszemu gryzakowi. Dostępny w pięciu rozmiarach, Kong Extreme jest idealny dla małych i średnich psów. Ponieważ jest tak wytrzymały, małe i średnie psy mogą go z łatwością żuć, a i tak go pokochają. A jeśli Twój pies nie jest wielkim gryzakiem, możesz wypchać Kong Extreme smakołykami lub innymi małymi przedmiotami.

Kong Senior

KONG Senior to zabawka do żucia z unikalną naturalną formułą, która jest delikatna dla zębów i wygodna dla starszych psów. Unikalna konstrukcja zapewnia możliwość gryzienia, a jednocześnie urozmaica zabawę i zaspokaja instynkt gryzienia u starszych psów. Gumowa formuła gryzaka zapewnia także spokojne i kojące środowisko, w którym starszy pies może się bawić i angażować w wesołe zajęcia. Tak więc, niezależnie od tego, czy Twój pies jest seniorem, czy szczeniakiem, Kong Senior zaspokoi jego instynkt zabawy!

Unikalna formuła KONG dla KONG Senior jest wystarczająco delikatna dla zębów starszego psa, a jednocześnie wystarczająco trwała, aby zapewnić Twojemu pupilowi zabawę przez wiele godzin. Można go również wypełnić przysmakami Senior Easy Treats lub Senior Snacks, aby zabawa trwała jeszcze dłużej. KONG Senior to świetny wybór dla starszych psów, zaprojektowany zarówno dla małych, jak i dużych psów. Można go łatwo napełnić ulubionymi przysmakami i pastami psa, aby zabawa trwała dłużej.

Jaki rodzaj Konga powinienem kupić dla mojego małego psa? Istnieje kilka różnych rodzajów Kongów, w tym Classic, Puppy i Senior. Ważne jest, aby wybrać odpowiedni rozmiar dla swojego psa. Upewnij się, że ma on łatwo wysuwane otwory, aby pies mógł go łatwo opróżnić bez rozsypywania jedzenia. Upewnij się, że Twój szczeniak nie będzie sfrustrowany z…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *